
Tony Hawk kipróbálta a Hoverboardot, a Vissza a Jövőbe című sorozat második részében felbukkanó lebegődeszka működő változatát

PEW PEW PEW PEW - lenyelt egy videójátékot szegény madár! ;)

A piámat azért nem hagyom itt! ;)
lackópetykó1 | 2014.11.19. 16:28:39AK-47 egy fehér ruhával letakarva... vagy hurkatöltő.

Mohammad Reza Domiri Ganji fotói

Az a fej! :D (...amilyen a gazdié lesz másnap ;))
dettybee | 2014.11.19. 17:41:29És a státáni kacaj..

Eladó ház. Valami vadászé lehet... ;)
cila | 2014.11.19. 20:16:26Nem is gondoltam volna, hogy Volvóéknál alien, azazhogy áll ilyen. Olyan mint a Fiat Punto: kivül kicsi, belül nagy. Miért nem mint kisértetkastélyt akarják eladni? (Lefordítottam a guglival a szöveget. Sehol utalás, mint mondjuk: Predator ház).

Grafika a Föld körül működő műholdakról (+info: 40 éves a legrégebbi működő műhold)
lilaflexninja | 2014.11.19. 14:58:36Lehet nem is meteorok szállnak Oroszország fölött, csak mágnessel levadásszák a műholdakat. Aztán fellövik szputnyikként.

Így nézett ki Charlie a „Jég dupla whiskyvel” előtt ;)
nimrod666 | 2014.11.19. 09:13:28Muszáj volt megnyírni szerencsétlen állatot....Ez egy menhelyi kutya, ki tudja, hogy csak találták vagy elvették vkitől aki így tartotta. Az a bunda már menthetetlen volt a rengeteg kosztól, ami beleragadt és ezért kellett lenyírni. Így még a bőre sem tudott kellőképpen lélegezni és nagyon rosszul érezhette már magát a bőrében.
A leendő gazdinak meg természetesen megmondják, hogy mi történt az állattal és, hogy mire lehet számítani a bundával kapcsolatban. Elmondják, hogy fésüljék majd szépen, különben megint olyan csomós lesz, mint volt...

Egy kis újabb bohóckodás ;)
bungle | 2014.11.18. 13:23:43Megtekintések száma jelenleg:
1. rész: 31 448 655
2. rész: 34 954 870
3. rész: 23 981 950
4. rész: 1 291 443
Ezek után engem sem érdekelne nagyon, hogy nem igazán tűnnek valóságosnak a reakciók. ;)

Hogyan győzd le a félelmeid? Fordíts hátat nekik! :)










www.youtube.com/watch?v=7zTCgMPZRuo
www.lexus-int.com/amazinginmotion/slide/