
Afrikában meg szomjaznak... ;)
Tiborough | 2014.11.07. 21:56:51Kis ellentmondást érzek a hozzászólásodban:)
Részletekért kattints a képre!
lilaflexninja | 2014.11.07. 11:45:11Én

Monty a pingvin
Szancso | 2014.11.06. 17:57:14Jó ajándék. :)

Mai napi tippelős: mi készül éppen?
PabY | 2014.11.07. 15:59:01ügyes a bácsi főleg hogy nem csak a fa esztergálást műveli profi szinten hanem meg is festi faszántosan a munkadarabokat

Kódolatlan hétvége a horror csatornán ;)
hawkeye | 2014.11.07. 09:04:51
Régi szép idők, amikor még azon röhögtünk, hogy a Marx téren a Vágó belebújt egy postaládába, és megszólította a levelet bedobókat...
:)

Na most tedd rükvercbe! ;)
Nusihusi | 2014.11.07. 03:25:41Megfordult vele a világ:)

Te toljad tovább, én aknára léptem! ;)
közlegény | 2014.11.06. 15:48:27mintha a föld nyelte volna el :)

Csodálatos India
Derill | 2014.11.09. 21:49:51Hiányoznak is kicsit a régi bandázós esték Ákossal Lillával Klaudiával Krisztivel és a többi ferde hajlamúval... :D....nem tudom hogy divat e még az ilyen.....a bögrémet meg még mindig várom :D

Tenyérbemászó „pokos” telefon ;)
Nusihusi | 2014.11.07. 02:53:13Pedig a pók szerencsét hoz:)

Szelfik múzeuma
Szancso | 2014.11.05. 19:04:16Szóval az összes festmény photoshop. ;)









