
A kis zenekritikus :)

Nem kell hívni a mentőket, van egy a közelben... ;)
Harminc önkéntes tesztelő egy próbavezetésre jelentkezett bekamerázott autókkal, előtte pedig a Ford csak annyit kért tőlük, hogy indulás után mosassák le az kocsikat egy autómosóban...Findzs | 2014.10.22. 15:17:35azt a ferde szemű csajszit szívesen megnyugtattam volna :)

Mazeball

„Az úgy volt biztos úr, hogy mi szépen nyugodtan, szabályosan haladtunk, mire ez a rohadék villanyoszlop nekünk jött!„
(Az eset Romániában történt és az Audi Q7-ben állítólag 2-3 cigány felnőtt ült 2 gyerekkel...)rockerviktor | 2014.10.22. 22:00:49Segíteni? Ezeknek? Aztán mégis miért?

Egy újabb őrült sofőr
T boy | 2014.10.22. 15:03:50Már nem lehet megnézni.:(

Dj Maki :)

Már többször szerepeltek itt okos varjak. Most íme egy szabadszájú varjú... :)
hawkeye | 2014.10.25. 16:26:43
Á, dehogy. Az emberek is.... :)

Előkerült a G(r)if(f)endél ház lemezgyűjteménye :)

Alien egy „kicsit” másképp :)
Livivs | 2014.10.21. 14:18:15"Yoda, you son of a..." XD










Valamivel nagyon feldühíthette a madarat az a kretén. Egy papagáj sohasem támad ok nélkül. Azt gyanítom, hogy a videón nem az eredeti hang van, utóhangosították. Az eredeti valamiféle törvénytelen nyekergés lehetett. Nem csoda, hogy szegény megelégelte.....