
Mit tennél , ha szembe jönne este az utcán?
Szancso | 2014.10.17. 19:06:01Már meg ne sértődj, de ez nálad már kóros Vendelizmus. :)
Hegyezd a cerkádat! :D

Kiscsaj jól nyomja! :)
godzsy | 2014.10.16. 19:45:29Engem is ez zavar. Köszönőviszonyban sincs a látott mozgás a zenével. Inkább hagyták volna alatta az atmoszféra hangját. De ha ott is ez szól, akkor legalább a ütemre/dallamra mozoghatott volna.

Mai izés teszt: ez egy részlet Trent Reznor egy filmzenei részletéből, vagy pedig egy háztartási gép hangja? :D
PabY | 2014.10.16. 18:07:1122/22 sima liba

Végre egy focista, aki használja a fejét! (nem Zidane) ;)

Loop - 1 perces rövidfilm
T1B3R1U5 | 2014.10.17. 12:15:55Én úgy tudom, hogy pont nem a halottakat, mert azoknak már úgy is mindegy, azok maradhatnak a tett színhelyén... Inkább a súlyosan sérült emberek pozitúráját rögzítik fehér krétával, hogy miután ŐKET a kórházba vitték is tudjon folytatódni a nyomozás!

3,8 millió forintos Vertu for Bentley csúcsmobil
rermo | 2014.10.16. 11:52:55... igen , az a töltője .....

Magyar fotós a világ legjobbjai között
Íme a 2014-es CBRE - „Az év városi fotósa díj” legjobb képei
Minipresso - vidd magaddal a kávéfőződ!
vbk | 2014.10.17. 07:50:37Csak egy sima aeropress. Nagyon dizájnos kiszerelésben. Ami belőle kifolyik, annak espressohoz semmi köze.

Úristen, a tinilányok mindig ilyen undorítóak voltak?!
Valóságos ámokfutásba kezdtek a One Direction rajongói, amikor megtudták, hogy az egyik tag hányt.bungle | 2014.10.15. 19:45:33Japánba kellett volna születned. ;)
www.funpic.hu/hu/kategoriak/felnotteknek-foto/48065_ (vigyázat, eléggé NSFW!)









