
„A 31 éves győri gépjárművezető az általa elkövetett KRESZ szabálysértéseket elismerte.” :D
Travis Kestrel | 2014.10.02. 07:44:26Az a poén hogy kb. USA-ban így nézik az autókat. 4 kerék megvan? Kanyarodik? Megáll? Lámpa van? Index van? Oké, mehet.
Irány a világhírnév: Leccdensz!
lilaflexninja | 2014.10.01. 07:39:23Ez is ő????? hát tud valaki más számot mondani, ami Csongrádi Kata és nem a millió rózsaszál? Én csak ezt ismerem, na jó meg mostantól a leccdenszet.
amúgy ha jobban belegondolok, még mindig szalonképesebb, csak a kinézete, nem a klipp/hang/zene/szöveg, mint mondjuk Karda Beáta. Szomorú lehet az elmúlás, meg az elfeledettség, amikor valaha sztárok voltak, de nem kéne 60 évesen erőlködni, vagy legalább akkor egy Tina Turner szintet meg kéne ütni.

Forradalmi a hangulat Magyarországon, tüntetést szerveznek egy tévésorozatért! :D
7sleeper | 2014.10.02. 19:40:18na az n-t kilőtte a ka-me-ha-me-HAAAAAAAA
(az mekkora szemétség volt, hogy a Namekes - meg minden "harc" - 5 perces volt, aztán 10 db egyenként 20 perces részen keresztül nyújtották..)

Földönkívüli pilóta maszk
vadonka | 2014.10.02. 09:40:58Hmm én sok különbséget nem látok. Mindkettő kopasz, mindkettő rusnya :)

Van itt olyan, aki emlékszik még a Sierra kalandjátékokra? (Police Quest, King's Quest, stb.)
Kis nosztalgia: most itt a böngészőben játszható verziójuk (legalábbis 7 közülük)!
Szörnyű baleset, de a sofőr túlélte! ;)
Nusihusi | 2014.09.30. 23:29:38A szélvédő viszont nem élte túl az esetet:P

Ugyan, kinek kellenek azok a béna ecsetek? ;)

Afázia szimulátor ;)

Nincs mese: cudar nyugdíjas évei lesznek
Nem kertelünk: nehéz jövő elé néz, ha 30-40 év múlva kell nyugdíjba mennie, és nem tesz félre tízezreket havonta. Jobb, ha már most megbarátkozik a gondolattal: az államtól olyan keveset fog kapni, hogy még akkor is összeszorított fogakkal kell küzdenie, ha egy-két lakás árát félre is teszi.ivivan | 2014.10.02. 13:12:38Ez a helyes hozzáállás! Sok sikert hozzá! (és ebben most semmi irónia nem volt - mindenkinek így kellene hozzá állnia; én is ezt teszem, pedig már elmúltak a 20-as éveim)

Asszem ezt hívják robbantott csirkének ;)
Donci | 2014.09.29. 16:20:56ez nagyon nagy :D









