
Volt egyszer egy Trónok harca :)
A klasszikus székely mondás szerint, a medve nem játék. A videó egyértelmű bizonyítéka annak, hogy a tigris sem. (Emberünk a mutatvány közben életét vesztette).FatSnakeFoot | 2014.09.30. 13:40:37:D
Buliverda ;)
lilaflexninja | 2014.09.29. 07:51:25Klassen Erection?
Még azt értem, hogy széthúzódik, az ülések valószínű egymáshoz közel vannak nyugalmi állapotban, de a szekrények, hol vannak olyankor.
Amúgy tetszik, bár kicsit sok, de mindenféleképpen tágasabb és kényelmesebbnek tűnik, mint egy hagyományos limuzin, az olyan szűk illetve alacsony. Azért el tudom képzelni, hogy egy menedzserbetegségben szenvedő repüléstől félő főmufti ilyennel viteti magát a tárgyalásra.

A mai cukizé :)

Mé? Ha traktorral lehet menni diszkóba... ;)
sztewe | 2014.09.28. 12:43:31Olyan gyámoltalanul nézett fel a nagy Volvo ra, és vakarta a fejét :D De ahhoz nem volt elég tökös hogy beüljön. :D

Jön a pár(z)ás időszak ;)

Nem lehet csak naperőmű, mert éjjel is kell áram - állítja L. Simon
A Napra is éjszaka kell küldeni az űrhajósokat, ezt még a hülye is tudja...bungle | 2016.01.04. 11:24:10http://index.hu/belfold/2016/01/04/l._simon_laszlo_portre_miniszterelnokseg_fidesz_kultura_portre/

Meg akarták tréfálni az öreg Lamborghini tulajdonost. Megszívták...
justil | 2014.09.30. 15:28:21Nagyon egyszerű, a párhuzam alapja pont az volt, hogy teljesen mindegy hány éves az ember és milyen autója van, stb. Ha azt látom, hogy valaki odakulázik a járgányra, az jobb, ha gyorsan tud futni. Tehát ha a videón egy fiatal nyikhaj lett volna a lambo tulaj, akkor is neki adok igazat, de így hogy öreg, így is.

Megtévesztő módon reklámozta az RTL Klub a melegmesekönyvet
bungle | 2014.09.28. 10:26:18Az ebola az egy súlyos drog, állítólag halálos is!
http://444.hu/assets/szentgy%C3%B6rgyv%C3%B6lgyi-p%C3%A9ter-plak%C3%A1t-drogos.jpg

Kis földönkívüliek Sydney partjainál? ;)
Magyar cikk: Az ausztrálok értetlenül állnak ez előttlilaflexninja | 2014.09.29. 08:12:45ÁÁÁ ez semmi, nálunk az erdőben szoktam látni tök furcsa zöld elterülő valamit a köveken, és még a fákat is megmásszák, szerintem így akarják bekebelezni az erdőt. Senki se tudja mik ezek, honnan jöttek. De a legfurcsább, hogy néha megjelennek kis piszkosfehér azonosítatlan akármik, és gyorsan nőnek, híznak, olyan mintha kalapjuk lenne, de szerintem az ufóirányítóközpontjuk. Félek









