
Megdöntötték a teleportálás rekordját
Huszonöt kilométeres távolságra sikerült teleportálni egy foton állapotát. A két részecske összefonódása ekkora távolságban sem szakadt meg, ami jó hír a kvantumkommunikációnak.
F1 játékok evolúciója
Olsen | 2014.09.23. 21:54:02Szerinem meg mindegyik ugyanúgy zúg...:)

Bár már tegnap beírtam ide, legyen belőle napi izés téma: valahol ironikusnak tartom, hogy a kis ferdeszeműek által éhbérért összerakott iPhone-okért egy földrésszel arrébb szemeteszsákokban várakozó, szintén kis ferdeszemű fizetett sorbanállók ácsorognak napokig.
Kivéve Londonban, az ötödik legnagyobb magyar városban, ahol „nagyot kaszált a magyar fiú az új iPhone-on”. (De legalább nem mosogatással...)bungle | 2015.10.02. 10:50:24The Uber-ization of everything: these guys make $1000 a week standing in line
www.youtube.com/watch?v=BtCA3BnYO7U

Megeszem a kalapom, ha nincs benne trükk... ;)
AVIREX | 2014.09.23. 15:17:33Erdekes formacio :)

Békaphatnátok! ;)
Petyak | 2014.09.23. 23:32:40apple store

Nekiütközött egy rendőrautó a fánkboltnak
A helyszín New Jersey volt, az áldozat pedig egy Dunkin' Donuts, illetve azok rekeszizma, akik szeretik a rendőrvicceket és az iróniát. :)Tóth József | 2014.09.23. 10:54:33Éhesek voltak... na oszt? :)

Jasmine Tridevil, a hárommellű nő
Nem, ez nem photoshop (mint pl. ez), a csaj plasztikáztatott magának egy harmadik mellet!
Szerintem csak szimulál... ;)
Tomi Demo | 2014.09.26. 15:09:430:47-nél a lényeg, hogy ne legyél útban... :D

Disney stílusú kastély hotel nyílt Kínában
bungle | 2014.09.26. 07:29:59Ide is eljutott... Magyar cikk:
www.origo.hu/utazas/hirek/20140925-kina-ujabb-nagy-dobasa.html

L Miki és Erzsy - Hiányzol
Igneon | 2014.09.23. 12:48:40A nő ezt gondolja,mikor fogja a fejét: -Basszus.Ez az ökör már megint összekeverte a spájzajtót a bejárattal...










Amúgy nálam a "hazug" újságok mellett mindig van egy hihetetlen is, csak hogy meglegyen az egyensúly. Mondjuk a hihetetlent tovább is tart kiolvasni, mert kellenek közben szünetek, amikor az ember megnyugszik, meg azt a wc-n olvasom, valahogy ott jobban van kedvem hozzá.