
A végén még tényleg valami hasonló születik... ;)

A bicikliút után itt a mobilozósáv - mi lesz a következő, a részegeknek a kanyargós út? ;)

A maciknak más elképzelésük van a golfról :)
Nusihusi | 2014.09.15. 23:56:36Ő is golfozni akar:D

Magánakció az esőerdő megmentéséért
I. C. Wiener | 2014.09.15. 19:01:50Nyilván nem vagy rászorulva senki dicséretére, de ha jelent valamit, rendben van ez az oldal, illetve az amit csinálsz, csináltok.

Elrontottad, add vissza! :D
FatSnakeFoot | 2014.09.15. 14:11:10Egyetértek.
Nekünk volt nagytestű kutyánk is, aki olyan nyugodt, békés volt, hogy még a betörőnek is ajtót nyitott volna. Nem ugatott, morgott.
Most van egy kis ölebünk, aki a világ legjobb riasztója. Legszívesebben az autóba is őt szerelném be.
Egész nap szolgálatban van, a füle mindig az ajtón. Ha valaki csak elmegy elöttünk, már rikácsol, de a legmélyebb álmából is felriad. Nem mondom, néha hülyét kapok tőle, főleg éjjel, de azóta nagy ívben elkerülnek minket a gyanús személyek, a kéregetők, zokniárusok, a jehovások,stb.:)

Esküvő egy messzi-messzi galaxisban...
lilaflexninja | 2014.09.15. 09:16:17Győzikének elég rendesen elrontották a plasztikai műtétjét!

Még nem tudom, hogy egy Izé egyházat vagy egy Izé pártot lenne érdemesebb alapítanom... ;)
közlegény | 2014.09.22. 22:00:36oly fiatal vagyok még, tojáshéjjal a fenekemen, fel sem merül bennem, hogy emberek egyházat alakítsanak csupán saját anyagi gyarapodásuk érdekében, mert csakis a köz érdekei lebegnek lelki szemeik előtt, és az így-úgy összeperelt pénzeket szintúgy a köz javára fordítják majd és ha már itt tartunk nem ételt kellene osztanod az elesetteknek ahelyett, hogy itt dőreségeket kommentelsz?

Дееп Пурпле ;)
gumi | 2014.09.14. 07:55:00Nagyon jó. Szmog kaming vötőr

Mi(ci)ke Tyson ;)
vadonka | 2014.09.15. 08:50:23Nem veri el igazából. Amikor a macska megtép valakit az nem így néz ki :)
Csak baráti pofozgatás :)
Eladó a világ egyik legkisebb háza Észak-London egyik puccos részén, Islington környékén. A mindössze 17.46 négyzetméteres, egyetlen szobából álló modern mikro-otthonért a tulaj 275 ezer fontot (108 millió forintot) szeretne.










http://www.ize.hu/click.php?id=28335&url=http%3A%2F%2Fpopupcity.net%2Fsmartphone-zombies-please-stay-out-of-the-fast-lane%2F