
A Linkin Park egyik klasszikusa több stílusban énekelve Anthony Vincent-től
bigboora | 2014.09.05. 20:44:58Nagyon király!!!!!! :)
Az Addams Family a városba költözött ;)
nagydee | 2014.09.05. 10:16:26barkácsáruház.
de ettől még jó

Kétballábas vagy a táncban? Ez a srác megmutatja, hogy mit lehet egy jobblábbal kezdeni. ;)

Colorize
velo | 2014.09.04. 13:25:48ColorIzé

A híd... izé... kád túl messze van ;)
Findzs | 2014.09.05. 11:46:09de legalább elkaparta egy kis gondolat homokkal :)

Ez nem rasszizmus? ;)
cila | 2014.09.04. 22:13:53Hol van itt rasszizmus? Sakkoztam egyszer egy szenegáli fiúval s éppen én játszottam a fehér bábokkal. Parti előtt mondom neki: "No offens. White against black" és nyújtom a kezem kézfogásra. Kezet fogunk s kacag: "Classic".

Egy laza tangó :)
vnyoc | 2014.09.04. 20:01:10Bravo! Bravo!
Létrejött egy Kínai-tanulmány, melyben bizonyítást nyert, hogy a rákbetegség egyik jelentős kockázati tényezője a nagymennyiségű állati eredetű fehérje bevitele.bungle | 2014.09.06. 21:40:10Ez a kép hatalmas! :D

Hogyan tüntessünk el egy üveg Jack Daniel's-t pár másodperc alatt.
jackherer77 | 2014.09.08. 10:33:155 perc múlva összeszarta magát...

Szamárindu(ló) ;)
jackherer77 | 2014.09.08. 10:35:44A nő "csöcselrejtő" reflexe még a túlélési reflexnél is erősebb. Nem a kantárhoz kap, hogy megfogja a lovat, hanem a cickót bújtatja előbb vissza. :)









