
Fogyatékos kisöccsével teljesítette a triatlont egy 8 éves kisfiú
bungle | 2014.08.09. 11:12:36Köszi, hogy beírtad, volt is 2006-ban, csak azt a linket már törölték, így most be tudtam írni oda: www.ize.hu/comments.php?post_id=467
A jövő kerékpárja
tpatrik | 2014.08.09. 13:56:34jo az a proli hipster-eknek

Magyar jócsaj, magyar műtárgyakon.
Cicmicc | 2014.08.09. 09:39:52Ha nem lett volna ilyen hatásvadász az egész videó,talán még jó is lenne..viszont amit FatSnakeFoot linkelt azok érdekesek :)

Így NE kerüld ki az internetes cenzúrát
Az internenet cenzúrázzák, és nemcsak Kínában, Törökországban meg Iránban, ahogy azzal riogatni szokás, hanem az elméletileg szabad világban, az USA-ban, az Európai Unióban és azon belül Magyarországon is.Hantaboy | 2014.08.08. 21:40:55Mit tettél?! Megmondták, hogy ne próbáld ki! Csak tájékoztató jellegű volt a leírás!!! Mind meghalunk... :D
"Szigorúan tájékoztató jelleggel, úgyhogy senki ne próbálja ki őket! Még otthon se!"

Egyél Buddhát!
Szancso | 2014.08.08. 18:03:28Én inkább innám ha lehet.
"Vilmos te vagy? áááá dehogy" ;D

Videómontázs (5 perc tömény állatság) :)
lilaflexninja | 2014.08.11. 07:53:42hih, ez vicces volt. Na és a tjunior által belinkelt békebeli magyar scifi!!!!

Instant karma
nandras01 | 2014.08.09. 13:13:57tipikus darwin díjas barom.
remélem a tökéig lerágta a lábát a kutya.

Így verd át a Mercidet
Az autóban dolgozik egy sávtartó elektronika, amely képes arra, hogy apró korrigálásokkal akkor is úton tartsa a kocsit, ha a sofőr valamiért nem tartja pontosan az úton. Mivel a legtöbb országban egyelőre törvény tiltja a sofőr nélküli autózást, ezért egy elektronika adott időközönként ellenőrzi, hogy a sofőr a kormányon tartja-e a kezét. Ez egy szenzor, ami a kéz a súlyát figyeli, és ha az nincs a kormányon, akkor lekapcsolja a rendszert.Tooni | 2014.08.08. 14:49:40Akkor ezentúl két kézzel is magához nyúlhat a sofőr :D

Biztosan bekenték zsírral a tetejét... ;)
Gywer | 2014.08.15. 11:17:20Ez egy Hognose Snake.... Ugyan azt csinálja mint a mongúzok, halottnak tetteti magát. Haláli :)

Ukrán útfelbontás ;)
lilaflexninja | 2014.08.08. 09:42:48Persze, persze ez egy freudi ellinkelés volt, tudat alatt így közlöd a világgal, hogy te vagy a legnagyobb Neoton fan.









