
Gyermeket gázolt a bénázó autós

Ti melyik szám alatt laktok? :)
Ravennë | 2014.08.07. 10:47:11Remélem nem azon múlott, de sikerült a vizsga. :)
A női alkoholisták száma egyre jobban növekszik, a kamaszlányok pedig versenyt isznak a fiúkkal. De mi lehet ennek az oka és mennyire különbözik egymástól a két nem alkoholizmusa?RT/TURBO | 2014.08.05. 16:56:09Hol itt a baj?

Orbán Viktor: „Vert az apám és mindig volt egy kis skizofrén hajlamom”

„Hagyjad Szilveszter, ez nem csőrike!” ;)
.::JunKieEQ::. | 2014.08.04. 11:33:36Rágcsálóirtók egymásközt ? :DDD

A nemrég megrendezésre került országos gyorskorcsolya... izé... downhill bajnokság.
HoPpY | 2014.08.04. 19:50:40És ki csúszott be nyertesként?:D

Tolvajtempó (tréler) ;)
hawkeye | 2014.08.04. 13:22:23
Á, ilyen a kékeknek nincs, legfeljebb nekik:
http://www.menmax.hu/pihenes/12/11/21/szpecnaz-az-orosz-kulonleges-erok

A legtutibb ébresztőóra!
Ravennë | 2014.08.04. 19:37:49Á, dehogy. Csak az továbbtart 30 másodpercnél, hogy reggel rávegyem magam a mikróhoz való sétáig. :D

„Szeressük egymást gyerekek...” ;)
vadonka | 2014.08.03. 13:12:41A legkeményebb amikor féltékenységi jelenet van. Az általános az, hogy az idősebb gyerek féltékeny a kisebbre mivel látszólag az ő szemében a másik nagyobb figyelmet/szeretetet kap. Ugyanakkor amikor a nagyobbik mégis kap egy pici figyelmet, pl. szülinap akkor a kicsi sokkal jobban fel van háborodva mint fordított esetben, hiába amúgy többnyire őt dédelgetik. Itt talán a kivétel az ikrek, akik egyidősek és ha egyneműek akkor mindenből kap mindkettő és nincs vita.

Kasztrált Berni Pásztor eladó! :D
palinkaman | 2014.08.04. 09:40:57Motkány ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük unokája.










Akiknek ilyen korcs kisgibbonjuk született, azokat nem is szeretném ismerni. Össze-vissza írogatsz, már magad sem tudod, hogy mi(ki) mellett akarsz kiállni. Amúgy kettőnk közül én vezettem már automataváltós autót és nekem gond nélkül ment. De nem mindenki lehet ilyen tehetséges.:)
Senki nem mondta, hogy könnyebb automatával közlekedni, az viszont tény, hogy bizonyos helyzetekben kényelmesebb. Nem véletlenül Amerikában olyan népszerűek.
Pápá b+...ezt az óvodás beteg f.szt.:D