
Hogyan fejleszd az önuralmad?
„A kísértésnek rengeteg formája van. Sokszor nagyon erős, nagyon állatias, olyannyira, hogy lehetetlennek tűnik az ellenállás. Sokat enni, sokat inni, sok pénzt költeni, vagy engedni a szívünk, fejünk feletti uralmának. Az emberiség egyik leghasznosabb képessége, hogy képesek vagyunk azonosulni magasabb rendű kognitív funkciókkal, mint például az önuralmunkkal, annak érdekében, hogy ellenálljunk ezeknek a kísértéseknek, amely nélkül a fejlett civilizációk nem is létezhetnének.”
Sületlenség ;)
gyocska | 2014.11.11. 09:39:51Hússal töltött gesztenye...
Elképesztő robogós trükkök!
HoPpY | 2014.11.09. 22:10:26Ügyes pizzafutár lenne!

Árnyjáték :)

Két év múlva itt a szlovák repülő autó
hawkeye | 2014.11.08. 17:51:04
Malicsku vrabec-lietadlo.... :)

Mai napi tippelős
Szancso | 2014.11.07. 18:23:51Kifogyott a tintapatron?

Partyszervízbe kéne vinni őket! :D
lilaflexninja | 2014.11.10. 09:42:57hihi vicces. Mondjuk, ha még egy dj nyomogat ennyi gombot, akkor legalább csinál is valamit. Az elején azért jó volt a zene, de a közepéből is simán ki lehetne hozni valami dark goát vagy dubstepet.

Puffy, a (rém)álommester
Szancso | 2014.11.07. 18:38:05Pillo(v)e. :)

Mégsem lesz energiacella
Több mint egyéves dicsőséges média-pályafutás után lezárulni látszik Széles Gábor energiacellájának története. A rejtélyes találmány, amit soha senki nem látott, és semmi konkrétumot nem tud róla, vissza-visszatérő slágertéma volt a magyar interneten, főleg azért, mert Széles előszeretettel mondott róla új és újabb, egyre homályosabb és egyre inkább sci-finek hangzó dolgokat.
A Discovery új tévéműsorában egy bekamerázott embert kígyóbiztos öltözékben etetnek meg egy anakondával
bungle | 2014.12.09. 11:13:47nabuk77 küldte:
URL: http://mosaiconline.hu/online/?p=76818
Szöveg: Mégsem ette meg élve az anakonda









