
- Ide rendeltek betonheverőt?
- Igen, volt itt egy lyuk. ;)
Alacsony a kerítés... ;)
zed911 | 2014.10.26. 12:03:27Az ilyeneknek gázkamrában a helye.... :D

Hitler és az internetadó

Vízesés visszafelé játszva ;)
lilaflexninja | 2014.10.27. 09:12:23Szerintem a déli féltekén lehet ez, azért folyik visszafelé a víz!

Mai tippelős játékunkban írjátok meg, hogy szerintetek milyen (eddig a napig nélkülözhetetlen) tárgy látható a képen! ;)
Nusihusi | 2014.10.28. 23:54:39Valami fényforrás...

Állandó faj lett Nógrád megyében a barna medve
Xenophil | 2014.11.01. 17:20:30Erdő szélén jó a kedv...
ott lakik a barna medv..

Halloween az IKEA-ban

Na ezek is lusták lépcsőzni! ;)
Nusihusi | 2014.10.23. 02:46:40Inkább mentek volna lifttel:D

Később verseny is lesz... ;)
Tomi Demo | 2014.10.22. 15:02:45A "rendezők" mennyire képben voltak már... :)

A legfrissebb hírek az internetadóról a képre kattintva
Pár aktuális hír:
Gigánként 150 forint lesz az internetadó
Legfeljebb 700 forint lesz havonta az internetadó
Netadó: nem igaz a 700 forintos plafon
Az nCore már a filmek utáni adót is feltünteti
Máris tüntetés szerveződik az internetadó ellen
Szerintetek mi ez, pánikkeltés, a média túlreagálása, a kormány béna terelési próbálkozása...?










http://444.hu/2014/10/30/beszakadt-az-ut-egy-betonkevero-alatt/