
Szint teljesítve ;)

Piros lámpás tánci-tánci :)
norbertvincze | 2014.09.18. 03:28:35ez jó:)

Nemzetközi highline-találkozó a Dolomitokban
Kiscsuri | 2014.09.18. 17:53:42Hm. Nemrég vettem egy slackline-t ami hasonló ehhez, bár ott lényeg inkább az ugri-bugri mintsem a fele akkora kötélen, hosszabban és magasabban megtett távok leküzdése. Majd egyszer áttérek erre is :) Mindenesetre hihetetlenül jó lehet odafent ezt csinálni.

Egy örök klasszikus: Ossian - Live in Debrecen
Endrus már picit „elfáradt". ;)bungle | 2015.02.26. 09:37:27"Endre létrehozott egy tündenyelvet melynek teljes grammatikáját, fonetikáját egybe letolta a debrecenieknek. És számomra ma is az a legdöbbenetesebb, hogy kiejtéskor sok szó, mondat még hangzásában sem hasonlít az eredetire, meg sem közelíti azt amit ő írt és százmilliószor elénekelt.. lehet amúgy valójában az történt, hogy Pataki Titi földönkívüli cimboráit bedzsinázták Debrecenben és tévedésből Edda helyett elmentek Ossián koncertre, majd amikor a szokásos mentálisrocksztárgenerátor agysugarukat bekapcsolták, az Edda program maradt rajta a szerveren.. és a csutka részeg Paksi bár érzékelte az Ossián dallamokat, de a mentális machináció miatt a jól ismert dallamokra Edda szövegeket kezdett el énekelni, fordítva."
:DDD

Egy újabb cicás ház :)
Tooni | 2014.09.17. 15:16:54Biztos, hogy megfelelő környezetet tudnál biztosítani az autistának?

Gigantikus holdhal (a világ legnehezebb csontos hala) Málta partjainál
SilAsh | 2014.09.16. 21:40:05Most akkor ennek a száját vagy a seggét láttuk?
khmm
Tényleg érdemes volt elolvasni a linket :D

Jó a férfi a háznál! :D
HoPpY | 2014.09.17. 10:09:40Elég kreatív reklám!! :D

Budapest ill. Magyarország víz alatt! ;)
A klímaváltozásra hívja fel a figyelmet a World Under Water weboldal, ami a Google képei segítségével mutatja be, mi történik majd a Földdel, ha nem teszünk semmilyen drasztikus lépést a környezetvédelemért. Bármelyik magyar vagy külföldi településre rákereshetsz!beela | 2014.09.17. 16:42:53A klímaváltozás egy figyelemre méltó dolog, ez azonban egy hatásvadász szamárság kontárul megcsinálva.
Lhasa, Tibet, 3360 méteres tengerszint feletti magasság: derékig érő víz. Szegény Kalkutta, szegény Antwerpen!

Jó kutya! ;)
+ bonus videó: Ki a világ legjobb kutyája? :)
Rózsaszín húsú alma - megkóstolnád?
Korábbi hasonló itt az Izén
Az alma, aki paradicsomnak képzeli magát - a génmanipuláció újabb „csodája”Tooni | 2014.09.17. 16:48:03Pirosbélű körte, ja, most hogy mondod eszembe is jutott, már ettem olyat. Nem tűnt azonban vadnak, de mindenképpen "génsebészet előtti" korból származott.










https://www.youtube.com/watch?v=nmAPR76dbkQ
:)