
Dobszerkót valaki? A cintányér még fejlesztés alatt. ;)

Miért kellene ennek a világnak megszűnnie - ez a srác (Prince Ea) képünkbe mondja az igazságot.
one0nine | 2014.09.17. 12:45:09Az a szmajli tenyleg nem artott volna, igy felreertheto lett a hsz. ;) (felre is ertettem, ugye)
(akartam en is dobni egy ossian Peti klasszikust, de rajottem, hogy nem lenne ertelme ekezet nelkul) :D

A legújabb okosóra ;)
És egy olyan, amiben még TV is volt - 1982-ben!lilaflexninja | 2014.09.16. 11:33:41Azért ez a tévés nagyon komoly, mi meg még pár évvel később is a hétzenés kvarcóráért voltunk oda!

A 10 legfurább felvétel a Google Street View képein
Findzs | 2014.09.17. 14:46:38ez hülye :)
http://www.funpic.hu/hu/kategoriak/computer-internet/47427_kep?mode=search&search=google+street+view&all=1&position=4&large=1

Fehér Templom - Chiang Rai, Thaiföld
Fura egy kerti törpredator az ott... ;)palinkaman | 2014.09.16. 09:01:20A keletiek megint továbbgondolták: zombipredátor. Megérne egy új "Zs" kategóriás filmet.

KAKI! Hova máshova? ;)
Nusihusi | 2014.09.16. 00:17:14Ez szar ügy:)

Úgyis rég volt bünti: PopCsabi - Érzelem

Betörésbiztos ablak ;)
Tóth József | 2014.09.15. 21:07:16Gyurgyalag, fecske.

Budapesti olimpia: szerintetek álom vagy rémálom?

A következő válogatott mérkőzést az Ausztrálokkal kellene játszani. Lenne szaladgálás a pályán. :)
tjunior | 2014.09.16. 07:00:19Azért kezeljük helyén a dolgokat, egy ilyen 3 perces youtube videót elég sok sportágról össze lehet vágni, gyakorlatilag az összes olyanról ahol testi kontaktus van. Az összes küzdősportról, birkózás, cselgáncs, box stb. Csapatsportról, pl. vízilabda ahol egymás heréinek tekergetése nem egy különleges dolog, jégkorong, nem kell kifejteni miért, kézilabda, aki valaha játszott komolyabban tudja milyen pofonokat osztanak egymásnak, foci stb. stb. stb.










Lenne egy vagy több óriás lábdob és akusztikus megszólalás, vagy hogy gondolod?
Ha a hangosítás többi elemét túl akarod szárnyalni, ahhoz valami őrület nagy kockadob kéne. Plusz nem igazán tudod módosítani a megszólalását, kezelni a mély, közép magas tartományt, így beállítani az adott helyhez, további hangszerekhez. Plusz nem tudnád levágni a hang végét, így ha egy duplázóval tolnál rá valami keményet, egy állandó nagy robaj lenne a végeredmény szerintem, és akkor tényleg minden egyebet a dobhoz kéne igazítani. Így az minimális hangerő a dob megszólalása, mert ugye ahhoz lövöd be a többi hangerőt, mint egy próbateremben.