
Lócsutakolás... vagy mi. :)
.::JunKieEQ::. | 2014.09.06. 12:42:571.2Kg... az a német-juhászomnak is kevés...
Ez a romantikus vacsora rendesen feltüzelte a leányzót... ;)
Mimis | 2014.09.08. 08:50:56Én inkább alkoholnak nézném, és az alkoholgőz lobbanhatott/robbanhatott be. Ha megnézed, akkor a "felszolgáló" nem eldobja a butykost, hanem kilő a kezéből hátrafelé.... (ráadásul a ballonalján lötyögött egy kevéske a nedűből, vagyis jó nagy tér volt odabent a gázképződésnek)
mondjuk ahhoz is nagy ész kell, hogy erősen párolgó alkoholt ekkora ballonból nyílt láng mellett töltögessen... :\

Easy-P Smart Rail - parkold le a mocidat ;)
a janek | 2014.09.06. 11:36:50sajnos én is ezt csinálom ,legózok a hellyel a garázsban,hogy beférjen a kocsi és a moci,de szerintem oda még egy kocsi beáll azért nem oda teszi a gépet ;)
A Lords of Gravity-t a legjobb freestyle, akrobatikus kosárlabda csapatának emlegetik egyesek. A magyar srácok hihetetlenül tehetségesek és sikeresek.sergi | 2014.09.05. 21:07:25Nagyon ügyesek.Az meg külön öröm,hogy ha megverik az ellenséget a saját játékában :D

Kézről kézre jár, tovaszáll a labda,
aki ilyet játszana, húzzon el a ... (strandra). ;)Ditpet | 2014.09.06. 12:23:19Elég bunkó, telitalpas tanyacsemete ez.

Az év apukája pedig... :)

A film még ki sem jött, de a 444 már megszerezte a Szürke ötven árnyalatát! Mondjuk nem egyszerű rá kiverni...
AVIREX | 2014.09.06. 09:28:00Mr. Grey megmondta előre: "Szájba akarlak dugni, Anastasia, és nemsokára meg is teszem."

Wallet Ninja mindenre... és kisebb is, mint a flex! ;)

Kroki vs oroszlánok ;)
Tooni | 2014.09.05. 15:08:02A krokodil és az oroszlánok összecsapásának a végét egy döglött elefánttal illusztrálni, na az milyen.

A szárnyatlan varjú repülése... azaz hogyan legyél majdnem Darwin-díjas!
Szancso | 2014.09.05. 17:59:17Ki kopog?
Mi kopog?
Egy fekete holló!
Protézis esélyes,
Vagy ahhoz hasonló! ;)









